Naslovna / NASLOVNA / Druga pobeda košarkašica na pripremama za novu sezonu

Druga pobeda košarkašica na pripremama za novu sezonu

Igračice Ženskog košarkaškog kluba “Bor” zabeležile su i drugu pobedu na pripremama za novu sezonu. Borska ekipa savladala je juče u Nišu “Student” rezultatom 59:41 (14:12 20:9 15:9 10:10).

Ekipa trenera Dejana Aleksića kontrolisala je rezultat tokom čitave utakmice, a osetna prednost napravljena je tokom druge i treće četvrtine.

Najveći doprinos dale su kapiten Emeše Vida, Nena Trajčevska i Kentra Washington.

Posebno treba istaći i zalaganje Milice Sulejman koja je pružila sve od sebe da odmeni lakše povređenu Sanelu Suturović.

Kako je reč o pripremnom meču, u poslednjoj četvrtini šansu su dobile sve igračice.

Borska publika imaće priliku da u subotu, 23. septembra, na delu vidi “renovirani” sastav Ženskog košarkaškog kluba na Međunarodnom memorijalnom turniru “Žikajlo” koji će biti odigran u Sporskom centru.