Rukometaši Bora se mučili, pa pobedili ekipu iz Bujanovca

Rukometaši „Bora“ pobedili su na svom terenu ekipu „BSK Heba“ iz Bujanovca rezultatom 32:28 (17:16) u trećem kolu Prve lige „Istok“.
Iako su gosti iz Bujanovca u Bor došli znatno oslabljeni, sa svega deset igrača, tokom većeg dela utakmice vodila se potpuno ravnopravna borba.

Timovi su se često smenjivali u vođstvu, pa je meč vrlo lako mogao da uđe u neizvesnu završnicu.

Borski rukometaši su tek desetak minuta pre kraja uspeli da iskoriste dužu klupu i prednost domaćeg terena.

Najviše golova za ORK „Bor“ postigao je kapiten Andrijević – 11, u listu srelaca po sedam puta su se upisali Pavlović i Ivković.
Kod gostiju najraspoloženiji su bili Tašković Sa. sa 11 pogodaka, Stanojević sa šest i Janjić sa pet datih golova.ORK „Bor“ u nastavku prvenstva sledećeg vikenda gostuje Paraćinu.

[box type=“info“ align=““ class=““ width=““]Tekst je deo projekta „Borski omladinski žurnal“ koji se sufinansira sredstvima Opštine Bor u okviru medijskog konkursa za 2017. godinu. Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva.[/box]