Bor i Hajduk Veljko podelili bodove na startu prvenstva

0
985

Fudbaleri “Bora 1919” i negotinskog “Hajduk Veljka” odigrali su nerešeno 1:1 (1:1) na startu nove sezone u Zoni “Istok”.

Zbog aktuelne epidemiološke situacije sa koronavirusom zabranjeno je prisustvo publike, pa su kapije stadiona u Boru bile zaključane.

Igrači oba kluba su u meč ušli izuzetno nevozno pa je sam početak obeležio niz incidentnih situacija. Posle jednog neopreznog starta i koškanja koje je usledilo isključen je Nikola Prvulović igrač “Hajduk Veljka”.

Strasti se nisu smirivale pa su sudija Bratislav Stanković, Marko Ćirić i Anđela Velev imali pune ruke posla da održe regularnost utakmice.

Gosti su sa igračem manje uspeli da povedu u 23. minutu golom Nemanje Jovanovića, a izjednačenje i prvi ovosezonski bod za Bor je doneo Ivan Stanković u 38. minutu.

Bor 1919: Danilo Dendić, Marko Cokić, Marjan Buzej, Ivan Stanković (Stefan Stamenkovski), Miša Stamenković, Lazar Kračunović, Nino Stojanovski, Dušan Dimitrijević (Zvonimir Đorđević), Andrija Milićević, Ljubiša Karabašević (Uroš Đurđević) i Aleksandar Jovkić (Miloš Stanojević).

Hajduk Veljko: Vladan Lilić, Aca Manić, Uroš Đorđević (Marko Milošević), Dušan Mijajlović, Denis Đorđević, Aleksa Vujadinović (Mladen Radivijević), Nikola Prvulović, Nemanja Jovanović (Filip Ivković), Vladan Nikolić i Ivan Davidović.

Bor će se se u drugom kolu Zone “Istok” u nedelju 23. avgusta, sastati sa ekipom Slatine.