Borske odbojkašice rutinski protiv Aleksinčanki

0
41

Odbojkašice OK “Bor” porazile se danas na svom parketu ekipu OK “Aleksinac” rezultatom 3:0 (25:06, 25:20, 25:22) i time još jednom dokazale da su najbolje u ligi.

Igračice jedinog seniorskog odbojkaškog tima iz Bora savladale su danas u okviru Druge ženske lige “Istok” sedmorangirani tim Odbojkaškog kluba “Aleksinac” iz Aleksinca i time upisale četrnaestu pobedu uz jedan poraz.

Boranke su veoma lako dobile prvi set, da bi se u drugom protivnik probudio i iskoristio greške domaće ekipe i uveo set u egal završnicu. Ipak, to nije bilo dovoljno za izjednačenje.

Slično je počeo i treći set, ali konačnih 25:22 i krajnji rezultat od 3:0 dovoljno govore da OK “Bor” nezaustavljivo grabi ka višem rangu ove sezone.