Borske rukometašice nastavile pobednički niz

0
407

Ženski juniorski rukometni klub Bor RTB savladao je sinoć na svom terenu ekipu Kučeva rezultatom 33:27 (12:11) u 13. kolu Super B lige Srbije.

Borskim rukometašicama je ovo peta uzastopna pobeda, a ukupno deseta u dosadašnjem toku prvenstva.

Do novog trijumfa igračice borskog kluba došle dobrom igrom u drugom u poluvremenu. Dok su prvih 30 minuta meča protekli u veliukoj borbi i izjednačenoj igri, nastavak je u potpunosti pripao domaćim rukometašicama.

Za igračicu utakmice izabrana je Jovana Nikolić, koja je postigla sedam pogodaka. Istovetni golgeterski učinak je imala i Jelena Bogdanović, dok je Emilija Veljković postigla pet golova

Jelena Mažić sa šest, Milica Vranić i Jovana Hazić sa po pet golova bile su najefikasnije u ekipi iz Kučeva.

ŽJRK Bor RTB se posle 13. kola nalazi na drugom mestu iza kragujevačkog Radničkog.