FK „Bor 1919” pobedom završio jesenji deo sezone

Fudbalski klub „Bor 1919” proteklog vikenda pobedio je u gostima ekipu „Radnički 1946” iz Lubnice rezultatom 2:4 (1:2) i time zadržao drugo mesto na tabeli Zone Istok na kraju jesenjeg dela sezone.

Već u četvrtom minutu utakmice Bor je poveo golom Dušana Dimitrijevića, za kojim je, već u petnaestom minutu, usledio pogodak Aleksandra Jovkića. Ekipa Bora zadržala je vođstvo na kraju prvog poluvremena nakon primljenog gola od suparničke ekipe.

U drugom poluvremenu Andrija Milićević postigao je još dva gola za ekipu FK „Bor 1919” u 51. i 58. minutu igre. Ekipa Radničkog iz Lubnice uspela je da smanji razliku još jednim pogotkom u 71. minutu, te je utakmica završena rezultatom 2:4.

Sa dvanaest pobeda, dva poraza i jednom nerešenom utakmicom, FK „Bor 1919” završio je jesenji deo sezone kao drugi na tabeli sa tri boda manje od prvoplasiranog Đerdapa iz Kladova.