FK „Bor“ rutinski sa Bliznom, dva gola Đurđevića

Fudbalski klub „Bor 1919“ uspešno je startovao u Okružnoj ligi „Bor“, pošto je u subotu na svom terenu savladao „Bliznu“ rezultatom 4:0 (2:0).

Podmladak Fudbalskog kluba „Bor“, koji se ove godine takmiči u seniorskoj selekciji, lako je izašao na kraj sa „Bliznom“ iz istoimenog zaseoka kod Rudne Glave.

Rastrčani i željni igre, borski fudbaleri su od prvog sudijskoj zvižduka kontrolisali meč u potpunosti.

Na poluvremenu je bilo 2:0, a realno je moglo biti mnogo više da su iskorišćene stvorene šanse.

Ofanzivna igra je nastavljena i u drugom delu meča, a gosti iz Blizne gotovo da nisu imali prilike ni za počasni gol.

Mrežu golmana Ivana Ilića načeo je u desetom minutu Aleksandar Đorđević, dva puta se u listu strelaca upisao Uroš Đurđević – u 23. i 81. minutu, dok je sa bele tačke u 70. minutu bio siguran Aleksandar Jovkić.

U narednom kolu borska ekipa igra protiv BSK-a (Bukovče).