FUTSAL LIGA: Bor i Banjica nerešeno na početku sezone

Utakmica prvog kola Druge futsal lige Srbije između ekipe Bora i ekipe Bele Palanke završena je nerešenim rezultatom.

Klub malog fubala Bor, Futsal

U subotu je pred oko 300 gledalaca u Beloj Palanci, KMF „Bor“ odigrao prvu utakmicu u okviru prvog kola Druge futsal lige Srbije, grupe Istok. Borani su na gostujućem terenu igrali nerešeno rezultatom 2 : 2.

Oba tima pokazala su želju za pobedom, već u trećem minutu igre, domaćin je poveo sa 1:0. Međutim, Borani vraćaju istom merom i u devetom minutu gol postiže Bulatović. Rezultatom 1:1 završeno je prvo poluvreme.

U drugom delu igre, Borani su pokušali da golom Đenadića, koji je u 34. minutu zatresao mrežu domaćina (2:1), naprave prednost i ostvare pobedu, ali domaća ekipa ne ostaje dužna i samo minut pred kraj utakmice uspeva da izjednači rezultat i meč je završen nerešeno (2:2)

Zadovoljan sam našom igrom, s obzirom da je domaća ekipa kvalitetan protivnik. Utakmica je bila borbena i dinamična, rezultat je mogao da bude bolji, ali ipak, bod u gostima je bitan. Mi ćemo se potruditi da u narednim mečevima pružimo maksimum i da ostvarimo pobede, rekao je Mario Popović, trener KMF „Bor“.

U utakmici drugog kola Druge futsal lige „Istok“, Borani će ugostiti ekipu iz Bujanovca.