KMF “Bor” poražen u Kuršumliji

0
140

U osmom kolu Treće futsal lige “Istok” KMF “Bor” poražen je na gostovanju u Kuršumliji od ekipe “Bele Crkve” rezultatom 9:5 (2:3).

Desetkovani tim Bora pošao je na ovo gostovanje sa svega sedam igrača i pružio je veoma dobar otpor domaćinu, o čemu svedoči i rezultat iz prvog poluvremena koji je završen u korist naše ekipe 2:3.

Povreda Nikole Krstića pred kraj prvog poluvremena umnogome je otežala posao Boranima u nastavku meča. Kratka klupa i umor igrača rezultirali su preokretom domaćina u drugom poluvremenu, ali i na kraju zasluženom pobedom rezultatom 9:5.

Nakon osmog kola i petog poraza ove sezone, KMF Bor se nalazi na osmoj poziciji, dok je ekipa Bele Crkve sa nova tri boda dospela na petu poziciju.

Za KMF Bor na ovom meču nastupili su: Milan Stojčić, Milivoj Đenadić (postigao jedan gol), Marko Terzić, Nikola Krstić, Nikola Nikolić (postigao jedan gol), Dalibor Mirković (postigao tri gola), Miloš Aleksić.

U narednom kolu borsku publiku očekuje veliki derbi. KMF Bor ugostiće majdanpečki KMF “Miners”.