KMF “Bor” poražen u Leskovcu

0
53

U okviru trinaestog kola Treće futsal lige “Istok”, borski klub malog fudbala izgubio je u Leskovcu od istoimene ekipe rezultatom 10:2 (3:2).

Nakon što je utakmica prošlog kola protiv ekipe iz Bele Crkve na domaćem terenu bila odložena zbog radova u velikoj sali Sportskog centra, u ovom kolu Borani su gostovali u Leskovcu drugoplasiranoj ekipi lige.

Naši fudbaleri su se dosta dobro držali u prvih dvadeset minuta meča i protiv velikog favorita na poluvremenu gubili samo sa golom razlike.

Ipak, u drugom poluvremenu Leskovčani su zaigrali znatno ozbiljnije, dok se igra Borana u potpunosti raspala. Na kraju je KMF “Leskovac” u potpunosti zasluženo i veoma ubedljivo slavio rezultatom 10:2.

Strelci za Borane na ovoj utakmici bili su Nikola Nakić i Igor Zlatković.

Nakon trinaestog kola KMF “Bor” pao je na osmo mesto na tabeli, a priliku za prve bodove u prolećnom delu sezone i beg iz donjeg dela tabele naši igrači imaće već u narednom kolu pred domaćom publikom.