KMF “Bor” poražen u Nišu

0
195

U poslednjem kolu Treće futsal lige “Istok”, KMF “Bor” poražen je na gostovanju u Nišu od domaćeg KMF “Radnički 2010” rezultatom 7:6 (3:2).

Propustili su Borani veliku šansu da pobedom u Nišu obezbede direktan opstanak u Trećoj futsal ligi “Istok” i naredne sezone.

Iako su na poluvremenu gubili rezultatom 3:2, u drugom poluvremenu su Borani uspeli da preokrenu i do poslednjih devedeset sekundi meča imali rezultat 5:6.

Nažalost, igrači Radničkog su iskoristili pad koncentracije Borana u samom finišu meča i postizanjem dva gola odneli pobedu a ujedno i poslali KMF Bor u baraž i dodatna dva meča koja će odlučivati o tome da li će Borska ekipa biti član Treće futsal lige Istok i naredne sezone.

Kapiten Milivoj Đenadić postigao je tri gola, Nino Stojanovski dva gola a Dalibor Mirković jedan gol za Borane na ovom meču.

KMF “Bor” uskoro očekuje baraž za opstanak, a protivnik Borana će najverovatnije biti KMF “AS” iz Bujanovca.