Košarkašice pobedile KK „Korg 011“

Naše košarkapice su zabeležile i drugu pobedu u I B Ženskoj ligi. Pred domaćom publikom pobeđena je ekipa KK "Korg 011" iz Obrenovca rezultatom 104:80 (30:19, 18:28, 33:19, 23:14).

Boranke su ušle kao blagi favoriti u ovu utakmicu. Veoma dobro su otvorile utakmicu i već posle prve četvrtine imale su jedanaest poena prednosti. Međutim, opuštaju se u nastavku i na poluvremenu odlaze sa samo jednim poenom prednosti. Upravo tada je utakmica bila i najzanimljivija jer Boranke u drugom poluvremenu odličnom igrom u odbrani stiču nedostižnu prednost za gošće koju su samo održavale i povečavale do samog kraja utakmice.

Boranke trenutno zauzimaju deseto mesto na tabeli sa dve pobede i četiri poraza. Sledeću utakmicu igraju u nedelju, 16.11. u Obrenovcu protiv ekipe ŽKK "Pro Tent" sa poćetkom u 15:30 časova.