Konačno pobeda !!!!

0
13

http://farm3.static.flickr.com/2230/2229986235_11b401bdc6_m.jpgVelika hala JUSC Bor 17.02.2008. god. – Rukometašice  ŽRK "RTB-Bor"-a uspele su da u 16. kolu rukometne super lige savladaju direktnog konkurenta u borbi za opstanak ekipu Temerina .

Utakmicu  su domaće rukometašice otvorile veoma loše i gošće su vodile sve do 14. minuta utakmice kada su boranke izjednačile rezultat, 5:5. Boranke su preuzele inicijativu ali gošće su uspele da pariraju borankama tako da se na poluvreme otišlo nerešenim rezultatom 10:10.

U drugom poluvremenu se vodila izjednačena borba, ekipe su se smenjivale u vodstvu sve do 50. minuta utakmice, kada su boranke po prvi put na meču povele sa dva gola razlike, rezultat je glasio 18:16. Boranke su uspele da stvore prednost i od tri gola razlike u 58. minutu je bilo 24:21. Međutim, kao i u predhodnim utakmicama, rukomertšice RTB-Bora su u neizvesnom finišu jedva uspele da sačuvaju prednost i na radost oko 700 navijača trijunfuju rezultatom 25:24.

Ovom pobedom rukometasice RTB-Bora su uspele da se pomere sa poslednjeg mesta na tabeli. Uskoro ce biti objavljeni rezulati i tabela posle 16. kola.