Konačno POBEDA

0
11
http://farm3.static.flickr.com/2180/2352304674_9c79ac2e2e_m.jpgU jednoj od najzanimljivijih superligaških utakmica odigranih u Boru rukometašice RTB Bor savladale su Medicinar iz Šapca rezultazom 31:28, poluvreme 15:12.

Borska ekipa bila je za nijansu bila borbenija i motivisanija od protivnika koji je ravnopravnom igrom parirao do poslednjeg minuta. Najefikasnija u domaćem timu bila je Tanja Dronjaković sa postignutih deset golova.
Domaćin je pobedom nad Medicinarom prešao na 10. mesto na tabeli sa osvojenih 10. bodova, po bod manje u zoni ispadanja imaju Kragujevački Radnički i  Temerin. Opstanak RTB Bora u najačem rangu takmičenja ipak će zavisiti od rezultata u poslednja dva kola. Ako Kragujevčanke  osvoje još dva boda, što je realna mogućnost, borska ekipa moraće da osvoji još jedan bod u mečevima sa Radnički Petrolom  u Beogradu ili Vrnjačkom banjom na svom terenu.