KOŠARKA: Ekipa KK “Zicer” poražena u Blacu

0
75

Košarkaši KK “Zicer” iz Bora poraženi su u gostima u okviru 6. kola Druge muške regionalne košarkaške lige “Istok” od ekipe KK “Zone Boys” iz Blaca rezultatom 64:49 (19:09, 18:12, 16:10, 11:18).

KK "Zicer" Bor

Prva ekipa KK “Zicer” iz Bora, znatno oslabljena, gostovala je sinoć ekipi KK “Zone Boys” iz Blaca i pretrpela svoj drugi poraz u takmičenju, a ujedno i drugi na gostovanju.

Ekipa iz Blaca kontrolisala je igru tokom čitave utakmice, izuzev četvrte četvrtine koju su Borani dobili boljom odbranom i boljim napadom. Međutim, iako su borski prvotimci dobili poslednju četvrtinu, razlika od 15 poena za domaćina nije se mogla nadoknaditi.

KK “Zicer”: Vasiljević, Gligorijević, Mijatović, Stanković, Pajkić, Simonović, Radivojević, Nikolić, Buljan, Joković

KK “Zone Boys”: Memet, Crnoglavac, Petrović, Fejzić, Kolašinac, Simić, Radovanović, Kozić, Mrdelić, Miletić.