Košarkaši Bora poraženi od Sokobanje

1
19

U 18. kolu Prve muške regionalne lige „Istok“ muški košarkaški tim Bora poražen je u nedelju u Sokobanji od ekipe Sokobanje rezultatom 95:78 (17:22, 30:19, 26:15, 22:22).

kk bor
Foto arhiva

Samo u prvoj četvrtini Borani su pokazali bolju igru od gostiju. Dobrom igrom u napadu i dominacijom na terenu, Borani su poveli sa 5 poena razlike (17 : 22).

Međutim, ogroman pad u igri i loša odbrana Borana doprineli su u trećoj i četvrtoj četvrtini popriličnu prednost ekipi Sokobanje, koja je na kraju slavila sa 17 poena razlike.

Trenutno se Borani nalaze na 7. mestu na tabeli sa 27 bodova, a naredni protivnik ekipi Bora je ekipa Jablanice iz Medveđe.

KK “Bor”: Martinesić, Jovanovski, Prodanović, Nikolić, Perišić, Petrović, Cekić, Stanković, Rosić, Đorđević, Rašić, Ilić

KK “Sokobanja”: Kantar, Stanisavljević, Stojković, Jović, Vukošević, Bosić, Milić, Milanović Davidović, Jovanović, Milanović M.

Utakmicu su sudili: Simonović i Ivković.