MRK “Bor 2”: Poraz Borana u Raškoj

Na gostovanju u Raškoj borski rukometaši su poraženi rezultatom 27:20 (14:10). Pred oko 200 gledalaca borski momci su pružili svoj maksimum ali to nije bilo dovoljno da se zabeleži prva pobeda u gostima.

Bor je otvorio utakmicu sa najmlađim sastavom, u ovom kolu pored povređenih Matovića, Kičića i Jonovića izostao je i najiskusniji u redovima Borana, Darko Lhotka. Igru između dveju ekipa krasila je brzina i izuzetna angažovanost u odbrani. Mladi borski sastav, praćen neiskustvom, je u poslednjih desetak minuta drugog poluvremena imao par tehničkih grešaka što je i prelomilo utakmicu. Najbolji pojedinac u redovima domaćina bio je Roglić sa deset golova a kod Borana Andrijević sa pet postignutih golova.

Sledeću utakmicu Borani igraju na svom parketu sa Niš Express-om, pobeda je neophodna Borskim momcima zato ovim putem pozivamo publiku da u subotu 29.11.2008. pruži podršku našim rukometašima.