MRK „Bor 2“: Ubedljiv poraz

Borski rukometaši su večeras na svom terenu doživeli ubedljiv poraz. Od Borana su bili bolji rukometaši Topličana iz Prokuplja koji su slavili rezultatom 21:30, poluvreme 12:14.

Bor je veoma slabo otvorio utakmicu, pravio veliki broj tehničkih grešaka koje je gostujuća ekipa umela da iskoristi. Kod Borana najefikasniji je bio Lhotka sa postignutih 8. golova, dok kod gostiju najefikasniji je bio Nikolić sa postignutih 9. golova.

Bor 2 – Topličanin  21:30(12:14)

Bor 2 : Petrović, Mančić, Lhotka 8., Dimitrijević, Kičić, Dragojić 2., Kastratović, Andrijević 4., Mijalković 1., Jović, Jovanović 2., Pavlović 3.,Delač 1., Bešić.

Topličanin: Denić, Tomanović, Jovanović M. , Jovanović D. 7. ,  Perišić 4., Nikolić 9., Tacić 1., Mitrović 3., Stanković, Lukić, Vučković 1., Prolović 5., Virijević .