Nema kandidata za matematiku…

http://www.tf.bor.ac.yu/Slike/faks2.jpgNa Tehničkom fakultetu u Boru u toku je prvi upisni rok za školsku 2008/2009. god. Prema rasporedu polaganja prijemnog ispita, danas je trebala da se polaže matematika ali, nažalost, amfiteatar Tehničkog fakulteta u Boru ostao je prazan.
 

http://www.tf.bor.ac.yu/Slike/faks2.jpg
 Slika preuzeta sa sajta Tehničkog fakulteta
 
Isti prizor se očekuje i za sutrašnji ispit iz fizike jer se ni za ovaj predmet nije prijavio ni jedan kandidat. Od ukupno 258 budućih brucoša, hemiju će polagati njih desetak prvog dana jula, a ostalih 250-tak napuniće salu 2. jula polažući osnove ekonomije.
 
Preliminarna rang lista biće objavljena 4. jula a konačni rezultati tri dana kasnije. 
 
S obzirom da je Ministarstvo prosvete i sporta Tehničkom fakultetu u Boru obezbedilo 250 mesta iz budžeta, ostaje samo da se utvrdi kojih su to osam studenata koji će na ovom fakultetu sami plaćati školarinu.
Reklama: