Ohrabrujuća igra protiv Kučeva!

0
10
Pauzu u rukometnom prvenstvu (zbog odigravanja utakmice 1/8 finala Petrohemija kupa Srbije) rukometasice ŽRK “RTB-Bora” su iskoristile za odigravanje kontrolne utakmice protiv prvoligaša iz Kučeva.

Boranke su od samog starta shvatile ozbiljno utakmicu tako da su nametnule jak ritam igre koji je rezultirao konstantnom prodnošću.  Na poluvreme se otišlo rezultatom 21-15 za domaće. U drugom poluvremenu Boranke su nastavile da vrše pritisak na gostujuće rukometašice tako da su gošće u drugom poluvremenu postigle samo 8.golova. Na kraju Bor je pobedio rezultatom 37-23.

Nadamo se da će Boranke ponoviti makar približnu igru sledeće nedelje kada u grad bakra dolazi ekipa Knjaza Miloša. Borankama u ovom meču odgovara samo pobeda tako da se očekuje veoma uzbudljiva utakmica. Ovom prilikom pozivamo sve prijatelje rukometa da dodju sledeće nedelje na utakmicu i pomognu našim rukometašicama.