Ozren oteo bodove Boranima

1
23

Fudbaleri Bora i “Ozrena” iz Sokobanje odigrali su u nedelju nerešeno 0:0 u desetom kolu Pomoravsko-timočke zone, u Boru, na stadionu “kraj pirita”.

ofk borU meču bez golova domaći tim bio je bliži pobedi, a  Sokobanjci su pametnom i strpljivom igrom uspeli da iz Bora odnesu bod.

Tok meča:

Priliku za vodstvo na utakmici imali su fudbaleri “Ozrena”  u 13. minutu, međutim lopta prolazi pored desne stative.

Šansu da postigne pogodak, u 22. minutu, nije iskoristio borski fudbaler Saša Jovanovič, pošto je loptu poslao preko gola. Isti igrač je u 40. minutu zatresao mrežu protivničke ekipe, ali sudija nije priznao gol zbog ofsajda.

U 78. minutu Nikola Nikolić šutira na gol Miletića i promašuje. Akciju nastavlja Stefan Stamenkovski, koji je je bio neprecizan ispred gola.

Još jednu priliku za borski tim imao je u 80. minutu Pavle Lazarević, koji je šutirao glavom, ali je igrač iz protivničke ekipe sprečio pogodak tako što je sa gol-linije izbacio loptu.

Sudija je u današnjoj utakmici podelio tri žuta kartona. U 85. minutu, žuti karton je dobio i golman OFK Bora, Trailović, zbog prigovora sudiji.

Dobrim fintiranjem i prolaskom Stefan Stamenkovski nije uspeo da na kraju drugog poluvremena promeni rezultat u korist Borskog tima, jer je golman gosujućih sjajno intervenisao.

U narednom kolu fudbaleri Bora suočiće se sa ekipom “Dragocveta”.

OFK Bor: Trailović, Mašić, Nikolić, I. Terzić, Janković, Pejić, M. Terzić, Stanković, Jovanović, Lazarević, Stamenkovski.

FK “Ozren”: Miletić, Mirković, Manajlović, Živković, Pejčić, Stefanović, Rajković, Petković, Acković, Đokić, Urošević.