Pobeda košarkaša za treće mesto na tabeli

0
15
https://bor030.net/portal/images/portal/ikonice/kkbor-logo.gifBorski košarkaši su za vikend igrali pred domaćom publikom i zabeležili novu prvenstvenu pobedu protiv ekipe KK "Kruševac" rezultatom 74:60 (19:26, 23:14, 20:10, 12:10).

Borani su u XVI kolu dočekali pred svojom publikom ekipu KK „Kruševac“ iz istoimenog grada i pobedili rezultatom 74:60 (19:26,23:14,20:10,12:10). Borani su opušteno ušli u utakmice što su gosti iskoristili da povedu tokom prvih nekoliko minuta i održe prednost do početka druge četvrtine. Međutim, naši košarkaši pojačavaju odbranu i odmah stvari kreću nabolje. Gosti su bili dosledan rival sve do poluvremena. U nastavku utakmice naši košarkaši pojačavaju tempo, gosti se ne snalaze u takvom načinu igre tako da se već sredinom drugog poluvremena znao pobednik i do kraja utakmice je bilo samo pitanje sa kojom razlikom će se završiti utakmica.

Borani trenutno zauzimaju treće mesto na tabeli sa deset pobeda i šest poraza. Sledeću utakmicu igraju u Čačku protiv ekipe KK „Mladost“ u subotu, 16.02. sa početkom u 18h. Ovo je takođe još jedna u nizu teških utakmica,i još jedna utakmica označena kao derbi kola, u gostima koja direktno odlučuje plasman Borana.