Pobeda u Kučevu

http://farm3.static.flickr.com/2180/2352304674_9c79ac2e2e_m.jpgPauzu u prvenstvu rukometne super lige (zbog obaveza juniorske reprezentacije ), borske rukometašice su iskoristile za odigravanje prijateljske utakmice u Kučevu 21.03.2008. god. Boranke su pobedile rezultatom 25:28 (14:13).

U prvom poluvremenu se vodila velika borba, obe ekipe su pravile veliki broj tehničkih grešaka. Na poluvremenu se otišlo rezultatom 14:13 za prvoligaša iz Kučeva.
Drugo poluverme je bilo neizvesno samo prvih desetak minuta. Naše rukometašice su preuzele inicijativu i često vodile i sa po pet gola razlike. Na kraju rezlultat je glasio 25:28 za boranke. Najbolji strelac kod borske  ekipe bila je Nina Tošić sa 6.postignutih gola.
Sledeća akcija koju planira ŽRK "RTB-Bor" je odlazak u Rumuniju na prijateljski turnir. Sezona u rukomenoj Super ligi se nastavlja sredinom  aprila.