Pobeda Zaječara, poraz RTB Bora

http://farm4.static.flickr.com/3230/2874339617_6172013f76_m.jpgRukometašice RK "Zaječar"  pobedile su na svom terenu ekipu Crvene Zvezde iz Beograda rezultatom 30-27 (17-12).

Rukometašice RK"Zaječar"  pobedile su na svom terenu ekipu Crvene Zvezde iz Beograda rezultatom 30-27 (17-12).

Utakmicu je Zvezda krenula veoma dobro, imala je konstantnu prednost do desetog minuta utakmice. Nakon toga domaća ekipa Zaječara preuzima inicijativu, igra angažovanije tako da se na poluvreme otišlo sa solidnih pet gola razlike.

Drugo poluvreme obilovalo je uzbudljivom borbom obeju ekipa. Crvena Zvezda je na kraju uspela da smanji rezultat na konačnih 30-27. Utakmici je prisustvovalo oko 2500 gledalaca među kojima nisu bili samo Zaječarci, već veliki broj simpatizera rukometa iz cele Timočke Krajine.

Borske rukometašice pružile su veliki otpor favorizovanim rukometašicama Radničkog NIS Petrola. Međutim to nije bilo dovoljno, tako da su Boranke u Beogradu izgubile rezultatom 31-25(15-11).