ŽRK „RTB Bor“ : Ubedljiv poraz

Rukometašice iz grada bakra pretrpele su novi poraz na svom terenu u rukometnoj Super ligi. Bolje od borskih rukometašica bile su rukometašice Kikinde, ekipe koja ove godine pretenduje na sam vrh tabele. Domaćin je izgubio  rezultatom 20:34, poluvreme 9:13.

Od samog početka utakmice gostujuće rukometašice su veoma lako došle u rezultatsku prednost od četri – pet gola koju su  u zadnjih desetak minuta utakmice presingom i brzim kontra napadima  uvećali na nedostižnih +14.

Slično kao Boranke, rukometašice Medicinara iz Šapca pretrpele su debakl na svom terenu protiv ekipe Naise. Naisa je u Šapcu slavila rezultatom 13:31, poluvreme 3:16.