Rudaru pripao opštinski derbi

Fudbaleri Rudara pobedili su juče na „4. kilometru“ ekipu Nemetala iz Donje Bele Reke rezultatom 2:1 (1:0),  u meču 16. kola Zone „Istok“.

fk-rudar-ofk-nemetali-2015 Ekipa Branka Mitića se tako revanširala za poraz koji je pretrpela na otvaranju ove sezone.

Oba pogotka za domaći tim postigao je Miloš Aleksić, najpre u 13., a potom i u 83. minutu meča.

fk-rudar-ofk-nemetali-ab-2015

Jedini gol za Nemetale dao je Tomislav Stamenković u 75. minutu.

Gosti su dobro počeli meč i pokazi da nisu došli da se brane. Posle primljenog gola nisu stali, pa su došli i do izjednačenja, međutim nedostajalo je snage i do iznenađena nije došlo.

Rezultat je mogao biti i ubedljiviji da je domaća ekipa iskoristila jedanaesterac 73. minutu.

fk-rudar-ofk-nemetali-aa-2015

FK „Rudar“: Milan Stojčić, Marko Ostojić, Saša Kolarević, Nikola Pajkić, Nikola Mitrović, Miloje Radovanović, Milutin Živković, Miloš Aleksić, Stefan Mamula (Saša Stanisavljević), Dejan Božić (Marko Ilić), Nikola Đurić.

OFK „Nemetali“: David Urošević, Nenad Jokić, Miloš Rajić (Marko Grujić), Igor Petrović, Miljan Sokolov, Nemanja Miloradović, Srđan Vučić, Zvonimir Đorđević, Vladan Cvetković, Ivan Stanković, Tomislav Stamenković (Aleksandar Kostandinović).