Treća sreća – „oduvano“ i Pančevo

Rukometašice Bora zabeležile još jednu pobedu u ovoj sezoni.

zrk-bor

ŽJRK „Bor RTB“ za vikend je odigrao utakmicu četvrtog kola „Super B“ lige Srbije. Rukometašice Bora ostvarile su i treću pobedu u Super ligi pošto su na gostujućem terenu savladale ekipu Pančeva rezultatom 24:26 (11:14).

Bor je pokazao potpuno drugo lice u odnosu na utakmicu odigranu na domaćem terenu nedelju dana ranije. Naše rukometašice su bile spremne da trijumfuju nad ekipom Pančeva od samog početka utakmice. Iako je borba bila skoro izjednačena u startu, već u 10. minutu utakmice Boranke uspevaju da naprave razliku od čak 6 golova, što je i bila najveća prednost u prvom poluvremenu.

U drugom poluvremenu borska ekipa ostvaruje prednost od čak 8 golova razlike (16:24), ali ubrzo potom dolazi do pada koncentracije u igri, dva isključenja i igrač manje u našem timu, kontranapadima je smanjena prednost Boranki i utakmica je završena rezultatom 24:26.

Briljilare su borske rukometašice, a najefikasnije bile su Bojana Milić i golman Marijana Ilić.

Utakmicu narednog kola ŽJRK „Bor RTB“ igra na domaćem terenu, gde će ugostiti ekipu iz Zrenjanina.