Trijumf Borana, deklasirana Jagodina

0
43

Razigrani Borani u svemu su nadvisili goste iz Jagodine, odličnom odbranom i sjajnim napadima stvorili su sedam nedostižnih golova prednosti.

dan-rukometa.112

Jagodinci nisu znali šta ih je snašlo protiv raspoloženih Borana. Već na početku utakmice Borani su pokazali da su dominantniji, što je pokazao i rezultat na kraju prvog poluvremena kada je borski tim imao čak 5 golova prednosti (13:8).

Odbrana Borana je sve vreme bila odlično, zahvaljujući pre svega golmanima Jovanoviću i Marinkoviću što pokazuje i činjenica da su gosti od samog početka meča postigli jako malo pogodaka.

U nastavku meča, Borani su malo dodali gas i održali veliku prednost nam gostujućom ekipom. U najefikasnije strelce upisali su se Leovac, Rodić i Vladić, dok je kod Jagodinaca najbolji je bio Lazarević. Do kraja meča, ekipa ORK “Bor” samo je održavala visoku prednost, a utakmica je završena rezultatom 29:22.

Utakmicu narednog kola Borani igraju u Vranju.