Boško Ničić, gradonačelnik Zaječara i osnivač „Pokreta za Krajinu“ pristupio je Srpskoj naprednoj stranci (SNS). Vladajućoj partiji priključiće se i njegovi najbliži saradnici iz pokreta, najavio je Ničić.

Prvi čovek grada na Timoku poručio je da je utapanje pokreta, koji je dobio najviše glasova Zaječaraca na poslednjim lokalnim izbora, logičan potez i da je u interesu je svih građana Zaječara.
„Ovo je dokaz da, u interesu građana, dojučerašnji politički protivnici mogu da budu saradnici i da se se spajaju i ujedinjuju i da to nije nelogičan potez. Bilo bi dobro da ovakvih primera u Srbiji u budućnosti bude još više“, poručio je Ničić.
Kako zaječarski mediji javljaju, Ničić će dobiti fukciju člana predsedništva Srpske napredne stranke i mesto koordinatora za istočnu Srbiju.




