Američki fudbal: „Medvedi“ završili sezonu utakmicom protiv Kragujevčana

Klub američkog fudbala iz Bora „Avala Golden Bears“ (Zlatni medvedi) u nedelju je izgubio u utakmici 5. kola Juniorske lige Jug protiv „Wild Boars“-a (Divlji veprovi) iz Kragujevca.

Avala Golden Bears Bor

Prvoplasirani „Wild Boars“-i su porazili mlade „Medvede“ rezultatom 28:0 (8:0, 20:0, 0:0, 0:0) nanevši im četvrti uzastopni poraz.

Borani su prve dve čevrtine odigrali lošije, međutim, nakon poluvremena odigrali su dobro naredne dve četvrtine, održavši isti rezultat sa poluvremena, ali na kraju nisu uspeli da izbore pobedu nad favoritim iz Kragujevca.

„Medvedi“ su sezonu završili na 5. mestu, ali im je od plasmana bitnije iskustvo koje su ove godine stekli.

Već ovog vikenda borski igrači putuju u Beograd, gde će odigrati prijateljsku utakmicu sa „SBB Vukovima“.