Košarkaši “Zicera” savladali ekipu “Bora” u prijateljskom meču

0
40

Ekipa KK “Bor-RTB” poražena je sinoć u prijateljskoj utakmici protiv  borskog  “Zicera” rezultatom 54:72 (25:15,14:16,03:21,12:20).
kk-bor-kk-zicer

Dva međusobna rivala u Drugoj srpskoj regionalnoj ligi “Istok” ponovo su odmerila snage, ovoga puta u okviru pripremne utakmice pred nastavak prvenstva.

Iako je tim “Bora” odlično otvorio meč i tokom čitavog prvog poluvremena imao konstantnu prednost od po pet i deset razlike, poslednje dve četvrtine donele su pad u igri i preokret.

Zbog veoma dobrih reakcija odbrane mlađeg borskog kluba, prvotimci “Bora” u trećoj četvrtini uspeli da daju svega 3 poena.

Meč se u drugom poluvremenu u potpunosti okrenuo u korist “Zicera” i doveo ekipu Žarka Mijatovića do konačnih +18 na kraju utakmice.

Najefikasniju u timu KK “Bor-RTB” bio je Marković L. sa postignutih 18 poena, dok je kod KK “Zicer” najučinkovitiji bio Petrović M. sa svojim 21 poenom.

KK “Bor-RTB”: Andrić S., Jovanović S. Stojanović B, Marković L., Nikolić J., Mitić D., Ivanović A, Stanković M., Tojagić A., Šainović M., Grujić B., Stanojević F.

KK “Zicer”: Buljan B., Prodanović S., Petrović M. Gligorijević S., Bogdanović D., Kocić M., Stanojević N., Pajkić M., Trutić D., Mijatović M.