Košarkaši „Zicera“ savladali Vlasotinčane u gostima

Prvotimci Košarkaškog kluba „Zicer“ iz Bora savladali su danas u Vlasotincu ekipu KK „Vlasotince“ rezultatom 68:74 (19:17, 22:19, 25:18, 02:20).

Iako su Vlasotinčani igrali veoma dobro i vodili na kraju gotovo svake četvrtine, poslednji period igre bio je prekretnica u meču koju su Borani uspeli da dobiju, što im je i osiguralo pobedu u gostima.

Naime, odličnim napadima i fenomenalnom odbranom, Ziceraši su domaćem timu dozvolili svega 2 poena za čitavih 10 minuta igre 4. četvrtine.

U narednom kolu borski košarkaši dočekuju Kladovljane na svom terenu i nadaju se još jednom trijumfu u Drugoj srpskoj regionalnoj ligi „Istok“.

[box type=“info“ align=““ class=““ width=““]Tekst je deo projekta „Borski omladinski žurnal“ koji se sufinansira sredstvima Opštine Bor u okviru medijskog konkursa za 2017. godinu. Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva.[/box]