Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru podneće krivične prijave protiv sedamnaestogodišnjaka i dvojice šesnaestogodišnjaka zbog sumnje da su na putu Bor-Selište ukrali akumulatore za mobilne semafore. Pronađeno je sedam akumulatora, koji će biti vraćeni vlasniku.

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Zaječaru, podneće krivične prijave u redovnom postupku protiv sedamnaestogodišnjaka i dvojice šesnaestogodišnjaka zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili više krivičnih dela teška krađa. Sumnja se da su od 13. maja do 24. juna, u više navrata, na putu Bor-Selište obili kutije i iz njih ukrali ukupno 16 akumulatora za napajanje mobilnih semafora, koji su bili u vlasništvu jedne firme koja se bavi niskogradnjom.
Policija je prilikom pretresa kuće u kojoj živi jedan od osumnjičenih pronašla sedam akumulatora. Navodi se da će ti akumulatori biti vraćeni vlasniku.











