OFK “Bor” napokon odneo pobedu

0
30

Fudbaleri Bora su, nakon niza izgubljenih utakmica, konačno ostvarili pobedu i to nad ekipom iz Despotovca.

ofk-bor-fk-sloga

U nedelju je odigrana utakmica u okviru 10. kola Srpske lige “Istok”, gde su fudbaleri Bora dočekali ekipu FK “Sloga” iz Despotovca. Ovoga puta Borani su zabeležili pobedu rezultatom 2:1.

Iako je teren bio jako težak za igru, želja za pobedom nadmašila je loše vremenske uslove. Pred stotinak gledalaca, fudbaleri Bora pokazali su borbenost i korektnu igru i zasluženo odneli pobedu.

Prvo poluvreme obeležila su dva gola, od kojih je prvi u 11. minutu bio autogol od strane gostujuće ekipe, kojim su Borani poveli sa 1:0. Zatim dolazi do izjednačenja u 32. minutu igre, golom Stojkovića, i rezultatom 1:1 završen je prvi deo utakmice.

Samo nekoliko minuta nakon početka drugog poluvremena, Krstić postiže gol za domaću ekipu i postavlja konačan rezultat meča od 2:1, a OFK “Bor” odnosi pobedu nad ekipom FK “Sloga”.

Narednu utakmicu Borani igraju u Nišu, protiv ekipe FK “Sinđelić”.