Prvotimci Zicera poraženi od Vlasotinčana

0
122

Seniorska ekipa Košarkaškog kluba “Zicer” iz Bora poražena je preksinoć na svom parketu od Vlasotinčana rezultatom 61:76 (11:17, 9:20, 14:9, 27:30).

Potpuno neočekivano, košarkaši “Zicera” igrali su gotovo neprepoznatljivo protiv tima sa juga zemlje.

Dosta nesiguran ulazak u meč rezultirao je da domaći igrači izgube prvu četvrtinu sa šest razlike, a da u drugoj deonici daju svega devet poena.

Međutim, sam start drugog poluvremena bio je dosta bolji, jer je realizacija šuteva sa poludistance Borana znatno porasla, te su treću četvrtinu dobili sa 14:9.

Ipak, to je bilo nedovoljno da se stigne razlika koja je napravljena pred samo poluvreme (u drugom periodu igre), a koju su gosti dobro čuvali, ne dozvoljavajući lake poene.

Naši igrači trenutno imaju jednu pobedu i jedan poraz i nalaze se na osmom mestu na tabeli, s tim da imaju utakmicu manje zbog jednog kola kada su bili slobodni.

U narednom, četvrtom kolu Druge regionalne lige “Istok”, KK “Zicer” gostuje u Kuršumliji, koja je trenutno na šestom mestu u takmičenju.

Objavljeni medijski sadržaj je nastao u okviru projekta “Bor – Grad šampiona”, koji je sufinansiran iz budžeta grada Bora. Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva.