Tri zlatne medalje za kikboksere Bora na Balkanskom prvenstvu u Skoplju

Na kik-boks Prvenstvu Balkana održanom 4 i 5. septembra u A1 Areni “Boris Trajkovski” u Skoplju Srbija je osvojila ubedljivo prvo mesto, a ovom uspehu su sa tri zlatne medalje doprineli borski reprezentativci.

Damir Sejdija, Uroš Krstić i Boban Nikolić, članovi Kik-boks kluba Bor, bili su najbolji u svojim uzrasnim i težinskim kategorijama i zasluženo osvojili najsjajnija odličja.

“Kao trener kluba čestitam im na rezultatima, a takođe i ostalim reprezentativcima, tj. takmičarima koji su nastupali za Srbiju.

Čestitke i stručnom štabu, a i onima koji su kao matični treneri svojih takmičara krenuli u Skoplje da pruže podršku borcima”, poručio je Siniša Vladimirović trener u Kik-boks klubu Bor.

Članovi reprezentacije Srbije osvojili su na 15. Balkanskom kik-boks šampionatu ukupno 56 medalja od čega 33 zlatnih, 15 srebrnih i 8 bronzanih.

Učestvovalo je 190 takmičara iz šest zemalja – Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Slovenije, Srbije, Turske i domaćina Severne Makedonije.