Zbog nestanka električne energije došlo je do prekida u vodosnabdevanju u selu Zlot.

Kako je saopšteno iz JKP „Vodovod“ Bor, bez pijaće vode su selo Zlot, kao i reoni Gornja i Donja Stopanja i Manastirište.
Vodosnabdevanje će biti uspostavljeno nakon uključivanja električne energije i stabilizacije rada pumpi u pumpnoj stanici.









