back to top
Naslovna Vesti Gradske vesti Prekid u snabdevanju pijaćom vodom zbog nestanka struje

Prekid u snabdevanju pijaćom vodom zbog nestanka struje

Zbog nestanka električne energije došlo je do prekida u vodosnabdevanju u selu Zlot.

Foto: Karolina Grabowska (Pixabay.com)

Kako je saopšteno iz JKP „Vodovod“ Bor, bez pijaće vode su selo Zlot, kao i reoni Gornja i Donja Stopanja i Manastirište.

Vodosnabdevanje će biti uspostavljeno nakon uključivanja električne energije i stabilizacije rada pumpi u pumpnoj stanici.

Pratite nas na Google News-u:

Google News